• 21 Марта 2017

В мережі корпорації УкрАВТО шиномонтаж від 150 грн.

В мережі корпорації УкрАВТО шиномонтаж від 150 грн.

Стовпчик термометра з кожним днем ​​показує більш високу температуру, і кожен відповідальний автовласник починає пошук шиномонтажу, щоб, як мінімум «перевзути» свій автомобіль. 

Але, з огляду на стан наших доріг, на багатьох з яких асфальт розтанув ще в лютому, заміна шин стає недостатньо. Попадання в вибоїну середньої глибини може спровокувати порушення геометрії підвіски, що безпосередньо позначиться на керованості і безпеці та швидкості зношення шин. 

А важкі умови експлуатації взимку, з частими перепадами температури і вологості, стають справжнім випробуванням практично для всіх систем автомобіля.

Тому, щоб Ваш автомобіль був готовий до нового сезону, і не підніс неприємних сюрпризів, в мережі сервісних станцій Корпорації УкрАВТО з 15 березня діє спеціальна пропозиція. Відповідно до акційних умов, найнеобхідніші послуги стають доступнішими, що дозволяє отримати всі переваги висококваліфікованого сервісу:

  • Шиномонтаж - від 150 грн. з ПДВ (в залежності від діаметра коліс)

  • Контроль і регулювання кутів установки коліс - від 150 грн. з ПДВ

  • Комплексна діагностика - 150 грн. з ПДВ

  • Перевірка і заправка системи кондиціонування - від 255 грн. з ПДВ

При цьому всі клієнти, які скористаються спеціальними умовами сервісної пропозиції від Корпорації УкрАВТО, в залежності від результатів діагностики, зможуть отримати додаткові бонуси. Так, за умови згоди усунути виявлені неполадки, автовласник зможе скористатися дисконтом в розмірі 15% на послуги з їх усунення та до 20% на необхідні для цього запасні частини.

Така цінова політика дозволяє зробити доступними послуги для широкого кола автомобілістів. Більш того, наявність офіційної гарантії на надані послуги і виконаний ремонт, а також висока кваліфікація персоналу стає вирішальним аргументом для тих, хто сумнівається та обслуговувався «в гаражі».

Щоб отримати додаткову інформацію про сервісну акцію, яка діє в мережі УкрАВТО, достатньо звернутися до офіційного дилера у Вашому регіоні. 

Контактна інформація та координати дилерських центрів, а також станцій технічного обслуговування Української Автомобільної Корпорації можна дізнатися на сайті www.ukravto.ua або звернувшись на «гарячу» лінію 0 800 507 717.