ПРО DRIVE2U

ПРО DRIVE2U

Накопичуйте бонуси, заощаджуйте власні кошти

А також користуйтесь іншими привілеями власника картки у всій мережі автосервісних підприємств "УкрАВТО"!


Опис

Програма лояльності «Drive2U», учасником якої можна стати отримавши картку в дилерській мережі Корпорації "УкрАВТО", дозволяє накопичувати кошти під час обслуговування або ремонту Вашого автомобіля і, в подальшому, отримувати дисконт та різноманітні бонуси. 

Програма розповсюджується на всі марки автомобілів, які офіційно представляє Корпорація "УкрАВТО" в Україні, а також на автомобілі інших брендів, які були придбані не в мережі дилерських центрів Корпорації "УкрАВТО". Незалежно від того, чи перебуває Ваш автомобіль на гарантії чи ні, Ви можете стати учасником програми лояльності «Drive2U» та користуватись всіма бонусами та привілеями, які надає картка. 

Програма лояльності «Drive2U» не поширюється на реалізацію товарів та послуг в офіційних дилерських центрах брендів Jeep, Chrysler, Dodge, Maserati, Smart та Mercedes-Benz.

Звернувшись до одного з дилерських центрів Корпорації "УкрАВТО" та пройшовши обслуговування або ж здійснивши ремонт автомобіля, Ви отримуєте картку та стаєте учасником програми лояльності та можете, вже при наступному звернені, отримати дисконт згідно з умовами, що містяться в таблиці знижок. 

Щоб отримувати знижки та бонуси, що передбачені програмою лояльності, Вам необхідно пред’являти дисконтну карту перед кожним розрахунком за товари чи послуги. В процесі користування карткою на Вашому особовму рахунку буде накопичуватись обсяг коштів, в залежності від якого буде збільшуватись розмір дисконту на обслуговування та запасні частини.


Таблиця знижок

Для автомобілів «гарантійного віку»*, придбаних в дилерській мережі дистриб’юторів Корпорації «УкрАВТО»

Накопичений клієнтом обсяг придбаних послуг та запасних частин для автомобілів гарантійного віку

Для автомобілів «негарантійного віку» та автомобілів, придбаних не в дилерській мережі дистриб’юторів Корпорації «УкрАВТО»

Знижка на послуги
Знижка на запасні частини
Знижка на послуги
Знижка на запасні частини
5%** 3%
від 8 001 до 15 000 грн. з ПДВ
20%** до 20%
7%** 5%
від 15 001 до 30 000 грн. з ПДВ
20%** до 20%
10%** 7%
від 30 001 грн. з ПДВ 20%** до 20%

* - «гарантійний вік» для автомобілів брендів «KIA», «Chevrolet», «Toyota», «Nissan», «Renault» становить 3 (три) роки з дати придбання автомобіля, для автомобілів усіх інших брендів, придбаних в дилерській мережі дистриб’юторів Корпорації «УкрАВТО», гарантійний вік становить 2 (два) роки з дати придбання автомобіля.
** - знижки клієнтам сервісу на послуги, в процесі яких використовуються запасні частини, надані замовником, в рамках програми лояльності «Drive2U» не надаються.