Офіційні документи «Drive2U»ЩОДО УМОВ УЧАСТІ У ПРОГРАМІ ЛОЯЛЬНОСТІ «DRIVE2U»

Учасником Програми можуть стати фізичні особи, які беруть участь у Програмі відповідно до встановлених Правил та придбали автомобіль та/або товари (запасні частини, аксесуари, комплектуючі до автомобіля (за умови їх встановлення на сервісі) та/або обслуговуються у Організатора Програми та/або Партнера Програми таких брендів як Toyota, Nissan, Renault, KIA, Opel, Chevrolet, Chery, LADA, ЗАЗ, комерційної техніки TATA чи автобусної техніки I-VAN та ZAZ.

Також Учасником Програми можуть бути власники автомобілів, які були придбані не в торгівельно-сервісній мережі Корпорації "УкрАВТО", але обслуговуються у Організатора Програми та/або Партнерів Програми.


ЩОДО ПРИПИНЕННЯ УЧАСТІ У ПРОГРАМІ «DRIVE2U»

Кожний учасник Програми «Drive2U» може припинити свою участь у Програмі, направивши заяву на адресу Корпорації «УкрАВТО» (01004, м. Київ, Велика Васильківська 15/2, відділ по роботі з клієнтами програми лояльності). 

Дана письмова заява має містити наступну інформацію: номер картки, ПІБ, бажана дата завершення участі, підпис. 

Картка буде анульована та надання знижок по даній картці буде припинено протягом одного робочого дня з моменту отримання письмової заяви.