• 14 Октября 2019

Корпорація УкрАВТО пропонує спеціальні ціни на ряд послуг

Один з найбільших гравців ринку нових автомобілів, а також автосервісних послуг, Українська Автомобільна Корпорація, з приходом справжньої осені, пропонує автомобілістам скористатися привабливими ціновими умовами на сервісне обслуговування. Щоб про свій автомобіль, перед настанням холодного півріччя, змогла подбати максимальна кількість автовласників, Корпорація УкрАВТО встановлює нові, знижені ціни, на послуги та запасні частини.

Спеціальна пропозиція, яка доступна починаючи з середини жовтня, дозволяє отримати, в залежності від необхідності, цілий ряд послуг, і при цьому значно заощадити. Так, звернувшись в період дії акції в один з автосервісних центрів Корпорації УкрАВТО, розташованих у всіх регіонах України, незалежно від бренду і наявності гарантії на автомобіль, клієнт отримує максимальний дисконт в 20% на послуги і до 20% на запасні частини від звичайної ціни.


Серед послуг за спеціальними цінами, які можна вважати необхідним мінімумом для безпечного входження в холодний сезон: шиномонтаж, контроль і регулювання кутів установки коліс і комплексна діагностика. Крім цього, особливі умови поширюються на усунення пошкоджень кузова та лакофарбового покриття, ремонт несправних фар, усунення пошкоджень салону, що, можливо, залишилися без належної уваги власника автомобіля.

Крім дійсно вигідних умов на сезонне обслуговування автомобіля, кожен клієнт отримує гарантію на виконані роботи та надані послуги. Що ж стосується лояльності, то у всій мережі автосервісних центрів Корпорації УкрАВТО діє програма Drive2U, що дозволяє при кожному повторному зверненні накопичувати бонуси і отримувати додатковий дисконт.